RECENZE GABRIELA

Při auditu šatníku a následném nákupu nového oblečení se stylistkou Peťou jsem zjistila, jak správně obléknout můj typ postavy. Automaticky se tak můžu vyvarovat příliš uplých kalhot nebo polodlouhých sukní, protože mé postavě jednoduše nelichotí.

Peťa mi také ukázala, jak se obléct na každou příležitost – netušila jsem, kolik kombinaci lze vytvořit z kousků, které už jsem ve skříni měla a které prošly stylovým auditem.

Při hledání barev, které mi nejvíce sluší se nám podařilo zredukovat trochu se bijící paletu barev v mém šatníku. Tím se mi výrazně usnadnilo tvoření kombinací, protože většina kousků v mé skříni teď spolu příjemně ladí.

Díky Petře jsem objevila svůj jedinečný styl a získala jsem také seběvědomí ho nosit.
V obchodě teď při nákupu nového oblečení už bezradně netápu jako dříve, ale vím, po čem sáhnout a přemýšlím také dopředu, nakolik kompatibilní bude nový kousek se zbytkem mé garderoby.

Největší úleva se dostavila, když jsem se zbavila pocitu, že nemám co na sebe, když ráno otevřu skříň. Mám tam nyní slušnou zásobu oblečení do práce, na volný čas i slavnostnější příležitosti a bez problému si mezi nimi vytvářím kombinace.
Ušetřím teď spoustu peněz, protože odpadnou neuvážené nákupy věcí, které jsou momentálně IN a líbí se mi na ženách okolo mne.

Jsem teď věrná svým zásadám a užívám si svůj nové objevený styl (a komplimenty okolí).

Na Petře si velice cením jejího lidského přístupu. Bez jakékoli ostré kritiky nebo nátlaku dokázala změnit spoustu věcí, protože jsem s jejími návrhy souhlasila a začala jsem lépe vnímat, co mi sluší.

Její služby mohu jen doporučit – není co ztratit, a tolik co můžete získat a o sobě se naučit.

— Gabriela —