O mně

Jsem módní stylistka pro Brno

Radím ženám, jak se oblékat stylově podle typu jejich postavy, osobnosti a barev, které jim lichotí. Kurz osobní stylista jsem absolvovala u Professional Styling Academy v Sydney, kde jsem žila 2 roky. Tam jsem se také zúčastnila dalších stylingových a vizážistických workshopů.
Po návratu do Brna jsem se začala stylingu věnovat naplno. Plním si svůj sen a pomáhám ženám upravit jejich šatník a celkový vzhled tím, že společně najdeme oblečení a doplňky, ve kterých se cítí krásně a sebevědomě.

Jak probíhá schůzka s módní stylistkou?

Můžete si vybrat, jestli máte chuť vyrazit na společné nákupy, nebo se cítíte spíš na audit a oživení šatníku přímo u Vás doma.
Pokud potřebujete obojí, ráda se před nákupem podívám na Váš šatník, abychom věděly, co přebývá a co je naopak potřeba dokoupit.

Komu se hodí společný nákup?

Nejvíc tuto službu využívají ženy, které nebaví nakupovat, nemají na nákupy oblečení čas, nebo si neví rady s tím, jak se oblékat stylově.
Některé ženy potřebují poradit s výběrem elegantního oblečení do práce. Jiné ženy mají v zaměstnání předepsanou pracovní uniformu a rády by s osobní nákupčí probraly, jak se oblékat žensky i ve volném čase.
Čeká Vás významná událost a chtěla byste vypadat luxusně? Poradím Vám, jak se obléci na svatbu nebo na párty, abyste sklidila jen samé komplimenty.

Pro koho je audit a oživení šatníku?

Hodí se ženám, které mají plnou skříň, ale stejně každý den ráno přemýšlí, co si na sebe vzít. Naučím Vás, jak kombinovat oblečení a vytvořím pro Vás spoustu outfitů. Ráno už nebudete muset nad ničím přemýšlet. Dozvíte se, jak se správně oblékat podle Vašeho typu postavy a jaké Vám sluší barvy.
Služby profesionální stylistky se hodí  všem ženám, které si kladou otázku, jak být krásná.

Jsem módní stylistka pro Brno